Ženské rukodělné kruhy

Milé ženy,

chete se setkávát živě v ženském kruhu a společně u háčkování a tvroby sdílet zkušensti, učit se nové techniky a sdílet příjemný čas?

Každé pondělní dopoledne se setkáváme v RC MaTáTa v Husovicích od 9 do 12 hodin. Svoje místo na kruhu si můžete rezervovat ZDE.

Kruhy jsou koncipované jako otevřené lekce. Přijdete si tedy přesně pro to, co zrovna budete potřebovat. Pokud si nebudete jisté, rádá Vám dám inspiraci a tipy na to, co by se dalo tvořit a kde jsou ještě možnosti se rozvíjet v oblasti háčkování a vědomé tvorby.

Na online ženské kruhy se budeme domlouvat v uzavřené facebookové skupině Ženský rukodělný kruh – Vědomé háčkování. Plně respektuji ženy, které na facebooku účet nemají. Pokud tedy nemáte a nechcete si zakládat facebookový účet, napište mi e-mail na adresu sarka@sahado.cz. Zařadím Vás do databáze a o termínech online kruhů Vás budu informovat prostřednictvím mailové komunikace.

Online ženské rukodělné kruhy budou probíhat přes program ZOOM. Pro účast na kruhu bude ideální, když si program ZOOM stáhnete a nainstalujete. ZOOM online setkání je možné se zúčastnit i v rozhraní webového prohlížeče. Před zahájením kruhu obdržíte e-mailem odkaz, který Vás zavede k nám do kruhu.

Termíny online kruhů jsou v plánování.

Milé ženy, budu se na Vás v kruhu těšit 🙂