Kurz háčkování pro začátečníky „Háčkuju svůj sen“

Brány prvního komplexního online kurzu háčkování pro začátečníky Háčkuju svůj sen se otevřou zase na podzim. Hlídejte si termíny a nenechte si kurz utéct!

Termín kurzu říjen/listopad 2022. Nenechte si ujít jediný komplexní kurz svého druhu!

Nikam nebudete muset docházet, nic nebudete muset shánět. Setkávat se budeme online a materiál, potřebný pro kurz, Vám zašlu domů poštou. Šetřete svůj drahocenný čas a využijte ho tak, abyste se konečně naučily háčkovat a mohly sebevědomě tvořit pro sebe a své nejbližší!

Online kurz trvá 5 týdnů a probíhá ve členské sekci, ve které každý týden naleznete informace k danému tématu aktuálního týdne a akční kroky. Ke kurzu patří pravidelné online ženské rukodělné kruhy, ve kterých se věnujeme Vašim dotazům a nejasnostem. Ke kurzu nemusíte nic shánět, vše potřebné Vám zašlu domů poštou. Po zakoupení kurzu se budete moci těšit už jen na balíček a zahájení 5-týdenního kurzu, ve kterém se zaručeně naučíte háčkovat! A nejen to… 😉 Podzimní běh kurzu má navíc 3 extra týdny mojí podpory ve skupině. Když tedy nebudete stíhat, budete mít stále moji podporu. A to je k nezaplacení!

Neváhejte a nenechte si ujít unikátní kurz háčkování!

Chcete být o kurzu informované včas? Sledujte mě na facebooku, přidejte se do skupiny Na rande s háčkem – ženský rukodělný kruh a přihlaste se k odběru novinek. Jedině tak Vám neuniknou informace o kurzech a dalších novinkách.

Těším se na setkání v ženském rukodělném kruhu!

Vaše Šárka z ŠaHáDo