Originální montessori pomůcka pro nejmenší miminka ve věku 0 – 3 měsíce v kontrastním provedení.

Odpalovací míček s rolničkou uvnitř je určený k zavěšení na hrazdičku nad miminko. Když miminko do míčku bouchá nebo kope, slyší zároveň zvuk rolničky. Tedy miminko bouchne, tj. udělá pohyb, a slyší odezvu. Tato aktivita zavádí příčinu a následek a současně posiluje spojení mezi levou a pravou hemisférou mozku prostřednictvím pohybu.

Průměr míčku je cca 6,5 cm (vzhledem k ruční výrobě se mohou jednotlivé výrobky velikostně mírně lišit). Uvnitř může být krásná rolnička s výrazným, avšak jemným zvonivým zvukem o vyšším tónu, nebo rolnička s jemným, zemitým kovovým zvukem o nižším tónu, dle volby zákazníka. Je možné zvolit i barevnou kombinaci dle preferencí.

Určeno pro děti ve věku 0 – 3 měsíce.

Údržba: perte ručně ve vlažné vodě, ideálně otřením vlhkým hadříkem, sušte volně na vzduchu. Aby nedošlo k poškození produktu, výrazně nedoporučuji praní v pračce ani sušení v sušičce!

Pomůcka byla vyvinuta ve spolupráci s Irenou Kubantovou z Montessori praxe. Na stránkách https://www.montessori-praxe.cz se můžete dozvědět nejenom jak s pomůckami vhodně pracovat, ale spoustu dalších informací o vývojových fázích dětí a jejich potřebách.

Cena: 350,- Kč bez DPH (nejsem plátce DPH)