PRVNÍ RANDE S HÁČKEM

MINIKURZ HÁČKOVÁNÍ PRO ZAČÁTEČNÍKY

 

nauč se háčkovat snadno a radostně!

 

Láká Tě háčkování a chceš si zkusit, jestli Tě to vůbec osloví a jestli Ti to půjde?

Ale nechceš strávit mnoho času hledáním video návodů na internetu a vybíráním toho vhodného pro Tebe?

V tom případě pro Tebe mám minikurz vědomého háčkování zdarma!

V minikurzu

se naučíš držet háček a poznáš princip háčkování.

 

se naučíš  3 základní techniky háčkování.

 

budeš mít vše na jednom místě.

Co Tě na prvním rande s háčkem čeká?

celkem 4 praktická videa + 1 uvítací video

celkem 20 minut video materiálu

nejdelší video má 10 minut

jednoduchý koncept a praktická zkušenost 

A Co budeš potřebovat?

háček a klubko

trochu času

Jsem Šárka Doležalová a pomáhám ženám nacházet cesty k rukodělnému tvoření, aby mohly probudit a uvolnit svoji kreativní energii a být tak radostnější a naplněné.

Předávám ženám umění háčkování a podporuji je v jejich tvorbě. V propojení rukodělby s mindfullness principy rozvíjím koncept vědomého háčkování, jako nástroje k bližšímu sebepoznání a sebeterapii.

 

Jsem máma tří malých dětí ve věku 6, 4 a 1,5 roku a vím, jak důležitá je sebepéče. Potřebujeme chvilky pro sebe nejen k pasivnímu odpočinku, ale i k odpočinku aktivnímu, kreativnímu, rukodělnému.

 

Tvořím večerní rukodělné kurzy pro ženy a pro mámy&dcery v Brně a online kurzy pro ženy odkudkoli.

REFERENCE

Háčkování s Šárkou je tak příjemná záležitost, že bych rukodělbu okamžitě zařadila k nástrojům psychohygieny. Terapeutické účinky jsou téměř hmatatelné. Po pravidelných sedáncích se navazují očka jedna radost, a pod rukama vznikají díky háčku a vlídným Šárčiným slovům dílka přímo parádní. Při háčkování nemyslím na nic navíc, háček pracuje, prsty kmitají, a hotové výtvory jsou mou pýchou. Umím cokoli, jen to musím zkusit, není se čeho bát. Háčkování je radost. To vše díky Šárce a jejímu přístupu. Její individuální konzultace rozhodně doporučuju!

Aneta Vokálová

Lektorka angličtiny a češtiny pro cizince

Milá Šárko, vnímám Tě jako empatickou ženu, umíš se citlivě naladit na aktuální téma. Děkuji Ti za novou inspiraci do každodenní reality s dětmi a jejich emocemi. Skvělé propojení háčkování, opakující se činnosti, kterou mohu podpořit moje přemýšlení nad čímkoliv. Setkání s Tebou bylo velmi inspirativní.

Martina Svozilová

oživená tradice, malování hennou

Šárka so mnou velmi ochotne prebrala čo ma v háčkovaní láka sa naučiť, a potom ma trpezlivo previedla všetkými krokmi. Mám z toho veľkú rasosť a rada sa k Šárke vrátim, keď sa zas budem potrebovať posunúť.

Eva Rohde

Personal development guide, life-coach, Tekájen of Principy života(®)