Didaktická sada „Mini Spektrum“

Sada malých košíčků a kuliček v základních barvách světelného spektra (červená, oranžová, žlutá, zelená, modrá a fialová).

„Mini Spektrum je určeno dětem cca od 6 měsíců jako pomůcka pro učení barev, přiřazování stejného ke stejnému a také pro trénování úchopu a obecně k rozvoji jemné motoriky.

Ke každé misce je jedna kulička dané barvy háčkovaná z nealergenní akrylové příze. Kuličky jsou vyplněné PES výplní vhodnou pro výrobu polštářů a hraček.

Tato pomůcka pro rodiče s dětmi je inspirována Montessori přístupem k učení dětí. Děti se s touto pomůckou mohou nejen učit třídit a poznávat barvy, ale i rozvíjet jemnou motoriku. V různých variantách si lze s touto hračkou užít spoustu legrace, například postavit věž.

Rozměry:
průměr košíčků cca 6 cm, průměr míčků cca 5 cm.

Materiál příze: směs bavlny, viskózy a polyesteru, což zaručuje jemnost, pevnost a pružnost příze, ale také její snadnou údržbu. Je vyrobena z recyklovaného materiálu. Kuličky jsou z akrylové příze.

Součástí sady je pytlík pro uschování 🙂

Údržba: pouze ruční praní, sušení volně. Aby nedošlo k poškození výrobku, nedoporučuji praní v pračce a sušení v sušičce!

U dětí do 3 let doporučuji dohled dospělé osoby.

Cena: 650,- Kč bez DPH (nejsem plátce DPH)